ASP GROUP DISTRIBUTING

jest polską firmą handlową o silnej pozycji rynkowej, która importuje i dystrybuuje pojazdy terenowe kategorii powersports, kosiarki automatyczne Navimow, akcesoria ogrodnicze oraz akcesoria wielu światowych producentów poprzez swoją sieć autoryzowanych dealerów. ASP Group jest również wyłącznym przedstawicielem ponad 40 wiodących marek na Polskę, Czechy, Słowację oraz region Europy Środkowo-Wschodniej. Nasze produkty posiadamy bezpośrednio w magazynie w centrum dystrybucyjnym w Letkov koło Pilzna.

about_01

Siedziba firmy w Letkovie

Firma dysponuje nowoczesnym kampusem zbudowanym w 2018 roku, który oferuje wysokiej jakości zaplecze dla wszystkich działań biznesowych i usługowych. Na powierzchni 22 000 m2 znajduje się centrum dystrybucyjne z nowoczesnym showroomem o powierzchni 1000 m2, biura oraz rozbudowana powierzchnia magazynowa.

Dzięki temu firma może świadczyć kompleksowe usługi dla swoich klientów, oferując najwyższą jakość oraz szybką i niezawodną obsługę. Nowoczesny kampus pozwala na skuteczne zarządzanie logistyką oraz zwiększenie efektywności pracy, co wpływa na zadowolenie klientów oraz poprawę wizerunku firmy.

Magazyn centralny

Firma dysponuje magazynami o powierzchni 5500 m2, w których zastosowano nowoczesny system składowania marki Kardex Remstar. System ten oparty jest na paletowych regałach przesuwnych, co umożliwia optymalne wykorzystanie powierzchni magazynowej oraz ułatwia pracę magazynierom. Dodatkowo, w celu zapewnienia szybkiej i efektywnej obsługi klientów, firma zastosowała system szybkiej dostawy towaru, który umożliwia błyskawiczne wysyłanie zamówień do klientów.

Dzięki wprowadzeniu tak nowoczesnych rozwiązań w zakresie składowania i logistyki, firma może zapewnić swoim klientom szybką i niezawodną obsługę, co przekłada się na zadowolenie i lojalność klientów. Wprowadzenie takich rozwiązań pozwala także na zwiększenie efektywności pracy, skrócenie czasu realizacji zamówień oraz zmniejszenie ryzyka pomyłek i uszkodzeń produktów.

about_05

Importem, sprzedażą i obsługą klienta zajmuje się doświadczony zespół profesjonalnych pracowników.

About 07
About 08
About 08
About 06